Detailní aplikace suchého séra v podobě masky Respibeauty®

Detailní aplikace suchého séra v podobě masky Respibeauty®

 Jak pouzit Respibeauty mob  Jak pouzit Respibeauty pc

Aby nedocházelo ke ztrátě aktivních látek, je velmi důležité dodržovat postup aplikace suchého séra v podobě masky. I když se ho dozvíte na zadní straně krabičky Respibeauty®, rozepsali jsme ho pro vás podrobněji do jednotlivých kroků.

 

1. Najděte si suché prostředí  

Suché sérum v podobě masky je nutné aplikovat pouze v suchém prostředí. A to z toho důvodu, že Respibeauty je vysoce reaktivní s vodou a vlhkostí ve vzduchu. Ideální teplota pro použití suchého séra je 19-25 °C. Proto se zkuste vyvarovat jeho používání v koupelně po horské sprše, kdy se po celé místnosti drží pára. Jakmile najdete vhodné místo a budete připraveni k aplikaci suchého séra, důkladně si vyčistěte obličej. K jeho vyčištění stačí použít obyčejnou micelární vodu.

2. Otevřete balení Respibeauty
Jakmile otevřete balení Respibeauty a vyjmete z něj obal suchého séra v podobě masky, je důležité obal sklepat tak, aby se polštářky uvnitř nacházely dole a při otevírání se neroztrhly.
3. Trhnutím otevřete obal suchého séra

Obal suchého séra v podobě masky otevřete opatrným trhnutím. Stříhat ho nůžkami nedoporučujeme, protože může dojít k poškození obsahu.

4. Vyjměte suché sérum z obalu

Respibeauty je potřeba z obalu vyjmout suchýma rukama, aby s ním případná vlhkost nepřišla do styku a nedošlo k jejímu poškození. Části suchého séra v podobě masky jsou tři. Největší část je určena k aplikaci na čelo a zbylé dvě na tváře tak, aby byly rozprostřeny kolem očí a nosu.

5. Nachystejte suché sérum k použití

Dávejte pozor, aby suché sérum opravdu nepřišlo do kontaktu s vlhkostí před tím, než si ho nanesete na obličej.

6. Navlhčete si obličej

Navlhčete si pomocí spreje nebo vatových tamponků svůj obličej. I když je důležité, aby suché sérum v podobě masky nepřišlo před aplikací do styku s vlhkostí, při ní je to naopak nutné.

7. Připravte si první menší polštářek k aplikaci

Jeden z obličejových polštářků vezměte do suché ruky a připravte ho k aplikaci. S částmi suchého séra manipulujte vždy tak, abyste viděli bílou vrstvu a měli ji otočenou k sobě.

 8. Sejměte bílou krycí vrstvu ze suchého séra

 Zelenou vrstvu přehněte přes bílou a opět narovnejte.   

9. Oddělte bílou krycí vrstvu od zelené

Bílou vrstvu opatrně oddělte od té zelené tak, aby aktivní suché sérum zůstalo neporušené na zeleném podkladu. Pokud suché sérum zůstane na bílé vrstvě, aplikujte z této části.

 10. Naneste suché sérum na pleť  

Připravené suché sérum naneste postupně na vaši navlhčenou pleť. Dávejte si u toho pozor, abyste se ho prsty nedotýkali a před nanesením na obličej ho tak nepoškodili.   

11. Naneste zbylé vrstvy suchého séra  

Postupně tak aplikujte i zbývající obličejové polštářky se suchým sérem.   

12.  Vyčkejte 3 sekundy 

Po nanesení částí suchého séra v podobě masky Respibeauty vyčkejte pouhé 3 sekundy, než pronikne do vaší pokožky. Po uplynutí tohoto času sejměte zbývající zelenou vrstvu.    

13.  Navlhčete nerozpuštěné části

V případě, že se po sejmutí zelené vrstvy na vašem obličeji stále nachází nerozpuštěné bílé skvrny, místa opět navlhčete sprejem nebo navlhčenými prsty. Vmasírujte nerozpuštěné části do pokožky. 

14.  Nechte pokožku zaschnout  

K zaschnutí pokožky vám stačí pouhých 30-60 sekund. Poté můžete okamžitě aplikovat jakoukoliv další kosmetiku, make-up, krémy, zkrátka cokoliv, co budete chtít. Jelikož je Respibeauty vyrobeno ekologicky, prosíme, abyste jeho zbývající části zlikvidovali šetrně k přírodě.  

Po aplikaci můžete také bez omezení chodit do sauny, plavat, běhat nebo se věnovat jakékoliv další aktivitě. Suché sérum v podobě masky totiž proniká hluboko do pokožky, dodá vám tak 100 % aktivních látek a podporuje tvorbu vlastního kolagenu.   

 

Zpět na blog