Proč suché sérum v podobě masky?

Proč suché sérum v podobě masky?

 Proc suche serum RESPIBEAUTY mob  Proc suche serum RESPIBEAUTY pc

V případě Respibeauty® jsme se rozhodli místo běžných tekutých sér vydat cestou pleťového suchého séra v podobě masky. A to ne proto, aby to dobře vypadalo, ale ze zcela validních důvodů. Pojďte se podívat jakých.

Proč má Respibeauty podobu masky?

Běžná kosmetika, převážně tekutá séra, je ze 70 % tvořena vodou. Platíte tak za zbytečně předraženou vodu a zároveň obsah této kosmetiky doplňují konzervanty a aditiva, aby se nezkazila. Díky podobě masky a technologii NUENEX®, která má právě v běhu patentové řízení a na níž se zakládá suché sérum, neobsahuje Respibeauty nic jiného než 100 % aktivních látek a je vhodné pro všechny druhy pleti. Navíc je vyrábíme ekologicky, tedy šetrně k přírodě.

Díky podobě suchého séra je také možné provést rovnoměrnou aplikaci a tím pokrýt veškeré měkké tkáně, kde se tvoří vrásky. Ty Respibeauty účinně a aktivně redukuje, a to dokonce až o 20 % za 7 dní.

Suché serum RESPIBEAUTY

Aplikace zabere méně než minutu

Opravdu. A to od vyjmutí z obalu přes přímou aplikaci na obličej až po vstřebání posledního nanovlákna. Navíc si ihned po aplikaci suchého séra v podobě masky můžete dle libosti nanášet make-up, jít plavat nebo třeba cvičit . V porovnání s běžnými séry a hydrogelovými maskami tak ušetříte spoustu drahocenného času.

Respibeauty zároveň funguje jako 24hodinový ochranný štít před vnějším prostředím, jaké vytváří třeba UV záření, prach, smog nebo jakékoliv jiné škodlivé látky v ovzduší.

Kromě toho je suché sérum v podobě masky waterless, zajišťuje 9–12hodinovou výživu, nevysušuje pokožku, podporuje tvorbu vlastního kolagenu a je šetrné k přírodě. Víme totiž, že vaše pleť si zaslouží to nejlepší.

rychlost vstrebavani RESPIBEAUTY


Jak často aplikovat kosmetický program Respibeauty REJUVENATOR, abyste dosáhli výsledného efektu?

V prvních čtyřech dnech aplikujte masku kdykoliv, následující tři dny vždy ráno a večer.


Respibeauty aplikace

Zpět na blog